top of page
Nejdent Background.png

Naše služby

Komplexní řešení pro Váš krásný úsměv

Preventivní zubní lékařství

Nabízíme preventivní prohlídky zaměřené na včasné odhalení potenciálních problémů. V rámci preventivní péče provádíme zhotovení RTG, OPG a CBCT snímků, které umožňují detailní pohled na stav zubů a čelistní kosti. Vyšetření pomocí Diagnocamu odhalí skryté problémy bez nutnosti zásahu do struktury zubu. Na základě shromážděných údajů stanovíme individuální léčebný plán.

Preventivní zubní lékařství

Záchovná stomatologie

Zabýváme se ošetřením zubního kazu s použitím estetických kompozitních výplní, které jsou vizuálně přitažlivé a funkční. Nabízíme také keramické výplně připravené mimo ústa, což zajišťuje vyšší preciznost a kvalitu. Specializujeme se na ošetření kořenových kanálků, kde využíváme zvětšovací optiku, jako jsou mikroskopy a lupové brýle, a provádíme strojové opracování kanálků s 3D plněním.

_DSC3901.jpg
Záchovná stomatologie
_DSC3962.jpg

Parodontologie

Poskytujeme komplexní péči o parodont, zahrnující diagnostiku a léčbu parodontálních onemocnění. Pravidelné kontroly a parodontologické operace jsou klíčové pro udržení zdraví dásní a prevenci dalších komplikací.

Parodontologie

Protetické ošetření

Specializujeme se na výrobu fixních celokeramických korunek a můstků, které jsou přesně zhotoveny pomocí intraorálního skeneru a 3D frézy. Tato moderní technika zajišťuje perfektní estetiku a funkčnost.

_DSC3927.jpg
Protetické ošetření

Implantologie

Provádíme zavedení zubních implantátů značek AstraTech a MIS. Před implantací často provádíme augmentační operace pro zlepšení podmínek v kosti. Na implantáty následně umisťujeme protetické práce, které perfektně napodobují přirozené zuby.

Implantologie

Stomatochirurgie

Nabízíme široké spektrum chirurgických zákroků, od jednoduchých po komplikované extrakce, včetně chirurgických. Pro precizní a šetrné zákroky využíváme přístroj piezosurgery, zejména při resekcích kořenového hrotu.

_DSC3798.JPG
Stomatochirurgie
_DSC3908.jpg

Dentální hygiena

Zajišťujeme kompletní péči o ústní hygienu, včetně vyšetření stavu parodontu, instruktáže a motivace pacientů ke správné péči o ústa. Provádíme odstraňování zubního kamene, depuraci, aplikaci air flow, fluoridaci a bělení zubů.

Dentální hygiena

Ortodoncie

Nabízíme ortodontické služby pro korekci nesprávného postavení zubů a čelistí pomocí tradičních kovových rovnátek a estetických průhledných alignerů. Tyto metody umožňují efektivní a estetické rovnání zubů jak u dospělých, tak u dětí.

_DSC3809.jpg
Ortodoncie

Ceník

Nahlédněte do ceníku našich služeb.

Kontakt

Naše Adresa

Polská 11

120 00 Praha 2

 

Email: recepce@nejdent.cz 
Tel: 776 542 777

  • Instagram

NEJ DENT s.r.o.

Ordinační hodiny

Pondělí: 7:30 - 17:00

Úterý: 7:30 - 17:00

Středa: 7:30 - 17:00

Čtvrtek: 7:30 - 17:00

Pátek: 7:30 - 13:00

Kontaktujte nás

Děkujeme za vaši zprávu!

bottom of page